Kom genieten van de rust, ruimte, gastvrijheid, natuur en cultuur en voel je thuis op onze statek (boerderij) in het kleine dorpje Brezany nad Ohri. Sinds 2021 wonen wij in Tsjechië en zijn we bezig om van onze statek een heerlijke vakantieplek te maken. Brezany nad Ohri ligt op 10 minuten afstand van de snelweg E55 (Dresden-Praag) en op 45 minuten van Praag. In de directe omgeving is veel te zien en bezichtigen / bezoeken zoals bijvoorbeeld Hrad Hazmburk, al van ver kun je deze burcht zien liggen, de kastelen in Budyne nad Ohri, Libochovice en Roudnice nad Labem of Terezin/Theresiënstadt een voormalig concentratiekamp uit de 2e wereldoorlog en ook lekker wandelen of fietsen is goed mogelijk. Alle toeristische informatie vind je hier.
Momenteel hebben wij 1 gastenkamer gereed en ook de ontbijtruimte staat klaar voor onze gasten.
Onze ruime gastenkamer, met eigen ingang en uitzicht op de binnenplaats, heeft een deluxe kingsize boxspringbed en een gezellig zitje met leeslamp. Een moderne badkamer met regendouche, toilet en wastafel.
In de pantry staat een minikoelkast inclusief vriezer, een nespresso appraat (met cupjes) voor een lekker kopje koffie en een waterkoker voor het zetten van een kopje thee.
Huisdieren en roken op de kamer niet toegestaan.
De prijs per nacht is € 74,50 of 1750 kc op basis van 2 personen inclusief ontbijt.
Bij een verblijf langer dan 3 nachten wordt de prijs € 64,50 of 1500 kc per nacht.
Inchecken : vanaf 16.00 uur tot uiterlijk 20.00 uur
Uitchecken : voor 10.30 uur
Voor het maken van een reservering kun je een
E-mail sturen naar : contact@vakantiehuishurencz.nl
Bellen of whatsappen naar : 00 31 (0) 6 47 00 41 50
Elektrische fiets (dames en herenmodel zie foto) huurprijs:
€ 15,00 per dag per fiets
€ 70,00 per week per fiets
B&B Statek Dagevos
Ray & Hinke
Brezany nad Ohri 34
41301 Budyne nad Ohri
Tsjechië
Gastenboek specifiek voor de gasten die in onze B&B hebben verbleven.
Tessa van den Berg (zondag, 14 mei 2023 19:49)
Onlangs verbleven wij in B&B Statek Dagevos.
We hebben daar een heerlijk verblijf gehad! De kamer is van alle gemakken voorzien, schoon en netjes. De badkamer is mooi en heel ruim. We hebben heerlijk geslapen en genoten van een uitgebreid ontbijt.
Door de ligging van de B&B is een uitstapje naar Praag heel goed te doen.